Kosztorysant robót budowlanych

Osoba pracująca przy biurkuZakres obowiązków :

  • Analizowanie dokumentacji projektowej,
  • Przedmiarowanie robót,
  • Przygotowywanie kosztorysów,
  • Pozyskiwanie i analizowanie ofert od dostawców,
  • Przygotowanie wycen inwestycji skierowanych do oferowania,
  • Dokonywanie obliczeń własnych w ramach branży budowlanej,
  • Współpraca z pozostałymi działami wsparcia firmy celem efektywnego
    przygotowania wycen.

Wymagania :

  • Wykształcenia wyższego budowlanego (lub w trakcie studiów budowlanych),
  • Znajomości programów: Norma, AutoCad, MS Office z dużym naciskiem na Excel,
  • Znajomości zasad kosztorysowania,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Przedsiębiorczości i zaangażowania,
  • Doświadczenia w zakresie wyceny robót budowlanych.

Oferujemy :

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Arakcyjny system wynagradzania,
  • Liczne benefity pozapłacowe,
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie.